~When I see you, I have a reason to laugh.~

Napsal sadista život

Sob

6. dubna 2012 v 8:36 | Ruu
Nechi říct přesouvání, ale... no najdete mě i tam. Tady to zůstane nedotčený a kvůli povídkám.
Rok soba (hm, no na tu adresu se mě neptejte... všechny dobrý názvy sou už dááávno zabraný...)

Rebel

31. března 2012 v 20:50 | Ruu


Nechodím do školy, nepíšu na blog*, NEDĚLÁM ÚKOLY, nepíšu povídky,...
Na všechno kašlu! Jsem prostě REBEL!**


* na blog ovšem opravdu nepíšu, protože to stejně nikdo nekomentuje a neocení... :X
**to samozřejmě neberte vůbec vážně!

Yes, I can draw!

8. ledna 2012 v 13:49 | Ruu
Lálálá, velká várka egoismu! ♥ Let's go, guys!

Rok 2012!

1. ledna 2012 v 0:26 | M.


Šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v roce 2012!! Snad bude lepší než 2011...

So, happy birthday...

22. listopadu 2011 v 19:40 | M.


Před rokem jsem ze zoufalosti založila blog, paralelně s pukkas.blog.cz. Dva měsíce na to jsem pukkas odložila a plně se věnovala tomuto.
Původně byl tento blog založen v 'jistém' období, z 'jistého' důvodu, ale k tomu se nerada vracím a stydím se za to (jediný, kdo si toto asi pamatuje je im.).
Pak jsem sem dávala hlavně povídky, lepší i horší, kratší i delší. (Prosila bych, kdybyjste mohli napsat do komentářů tu, která se vám líbila nejvíc, předem děkuji.)
No a potom, co jsem přestala psát, to tu nějak zpustlo. Upřímně, hrozně mě mrzí, že nepíšu. V hlavě se mě to pěkně tvoří, ale když to mám přenést na papír, už to není taková sranda. Ale pro příznivce slibuji, že se na to o vánočních prázdninách znovu juknu... Ráda bych zase psala...

So, happy birthday...
(* 22.11.2010)
xoxo, M.

neděle

13. listopadu 2011 v 15:44 | M.
Je po třetí, já se stále lopotím se slohem na angličtinu. Ne, nejdou mi slohy na češtinu (ono ale napište si sloh na "žil jeden král, byl starý, netěšil ho svět, netěšily ho dary" => z toho jsem jen tak btw udělala nechutně shouneňáckej příběh, lol), takže nevidím důvod, proč by mě měli jít v angličtině. S dvojkou na čtvrtletní "výzo" jsem vyvázla jen tak tak, protože jsem chyběla na většinu písemek a z čtvrtletky jsem měla za dvě. x_X
Ale čtvrtletní výzo dopadlo překvapivě dobře.... Kdybych stáhla chemii na jedna tak by to bylo parádní. Z matiky jsem měla 3+, což jakože znamená 2-, takže tak...
Škola mě nejde (až na fyziku, ta se mě vyjímečně povedla) a přemejšlím nad tím, že bych se na střední vybodla a dodělala gympl. Přece jenom jsem si na ty naše (j)elita zvykla.
Vono už totiž moc nezáleží na tom jestli jste maturovali tady, nebo támhle, protože matura teď už nic moc neznamená. Na vejšku bych asi šla do Pha na oděvku.
Tenhle tejden jsme psali "zkušební" srovnávačky. Bylo to fakt dost... divný. Z všeobecných testů udělali mix and matching ber pravidel - hlavně že vím, jak se vypočítá obsah trojúhelníku. Závan historie? Ani omylem!!
Poslední dobou mě Británie fakt baví. Škoda jen, že jsem nestihla vyfotit nehety, než se slouply...
Ruki a Aoi - jeden velký zdroj inspirace!
Yummy, yummy! Mám podobný náhrdelník jako Aoi! (hybaj do Takka, za 50kč)
Zase jsem jednou vzala do ruky fimo a začala tvořit. Již mám na kontě dinosauříky, růžovýho kostlivce (o_?), prstýnek s mašlí, růžovo-černý a duhový náramek, killer grizzlyho, britskou vlajku, kartičku s nápisem "RUKI" (ovšem ve znacích) a podobnou další havět. Jestli se ptáte... Jo baví mě to!
Bye ^^
PS: Kdyby jste měl někdo rychlý nápad na sloh na téma "fast food" tak napište (klidně v češtině!), jinak dávám pouze 100slovový (místo 150-180) a loučím se s dvojkou na výzo....
PPS: A rychle si běžte poslechnou album od DEG Dum spiro spero, pokud jste to ještě neudělali!

Ajfel

15. října 2011 v 14:41 | Miu
Fotky někdy z června.

Byl úplněk, padá na mě ještě větší deprese...

Hero's comeback... ehm...

28. srpna 2011 v 19:15 | Miu
Hi, evrybady!
Hlásím se jen tak čistě z nudy... a taky, že prostě musim někam hodit ty svý dva (hrůzný) náčrty... Už nějakou dobu stalkuju lookbook Haru (určo znáte!) a když si to prohlíží člověk jako já, je jasné, že mne určitě něco napadne... Já zaznamenala tyto dva (vlastně tři, ale toho třetího vám sem hodím zejtra foto, chci si to vzít ven)... Tak dem na to, ne? x3 ^^

(Omluvte ty hybridní a nedodělané pandičky a toho kruha v horním rohu! + Tady máte asi představu jak píšu.... škrááábu...)

1. z leva ...
Jednoduchý, letní outfit...
Skládá se z černého saka, bílého oversize tílka s potiskem (nevim jaký, ale něco vymyslím!), bílých bloomers, černých nadkolenek/punčoch a černých bot. + bílá nebo černá květina ve vlasech a černých labutí na krku.
Co z toho mám? Sako a nadkolenky/punčochy... Hehe, směšný co?! To tílko vyřeším zítra, jdu s Kyoki do města.... U vietnamců prodávají pánská trika za 25kč, tak si ho potřebně upravím... x). Mrknu se i na látku na bloo, ale asi nebudu mít dost pěnez... x(

2. z leva ...
Trošku složitější outfit.
Skládá se opět z černého saka, tartanové skládané sukně a vesty, černého tílka, bílého roztrhaného tílka, černých punčoch a černých bot.
Mám sako, černý tílko a punčochy. Ale zítra si chci koupit modrý tartan na sukni a vestu. Teda doufám, že bude modrý, před 3mi týdny měli červený, bílý (z toho mám šaty), ale u modrýho si nejsem jistá... Ale doufám!! A to děrovaný tílko si udělám... Mělo by to vypadat asi takhle... (Foto ukradeno ze záříjového vydání Kera)
Ten kluk je prostě b-o-ž-í!! Žeru na něm naprosto všechno!!
K prvnímu outfitu bych chtěla dva drdůlky a k druhém lokny... mmm, to aby si kurva přivstala...
No zítra vám sem snad hodím ten outfit, který si chci vzít zítra do města.

Byee...
xoxo
Miu

Několik otázek, aby se Miunka neukousala k smrti...

22. července 2011 v 21:43 | Miu
1. Co máš ráda/miluješ?
Reita... Ruki... Hodně spánku, čokoládu a téměř všechno sladký, skladby kde je míchán rock s houslemi, popř. klavírem, přemíru řasenky,...

2. Co nemáš ráda/nenávidíš?
Pomalej internet, tupé žiletky (hihi), ignoranty s iQ o velikosti pokojový teploty, matiky, málo spánku/žádný spánek,...

3. Nejposlouchanější song (songy)?
Rozhodně X Japan - Crucify my Love, the GazettE - Chizuru a Dim Scene (+když si najdete na karaoketexty (?!!) na X Japan, tak na straně máte "TOP 10", z těch 10 prvních pět poslouchám téměř pořád dokola, jen občas zamíchám Gazetťáčky!)

4. 3 věci, které by sis momentálně přála?
Peníze (vim, je to snobský, ale jsem to prostě já... nic dobrýho ve mě nehledejte... x3), lístky na koncert the GazettE, pěknýho kluka (+-17 let, vysoký, při nejlepším japonec... ^^)

5. Nejlepší kniha, kterou jsi za poslední dobu četla?
Haruki Murakami - Na jih od hranic, na západ od slunce. Bezkonkurenční, vřele doporučuji!
6. Nejlepší film, který jsi za poslední dobu viděla?
... Zapeklitá toť otázka... Poslední dobou jsem se na žádný filmy nedívala... Koukám se ledatak na How I met your mother, Futurama, Criss Angel a Simpsonovi... (+ Gilmorova děvčata, já vim ponižující, ale já bych se jinak uhryzala nudou! c_O)

7. Nejoblíbenější návrhář?
100% Mana-sama! I když on to není návrhář v tom pravým slova smyslu... Ale i tak!

8. Nejoblíbenější značka?
Moi-meme-Moitié! Nejsem moc lolita, ale pro EGL a EGA mám neuvěřitelnou slabost! *.*

9. Do jaké a) české slavné b) zahraniční slavné c) české neslavné osobnosti by ses (pokud bys mohla) chtěla převtělit?
a) Tak to opravdu netuším... Pro české osobnosti slabost nemám... -__-
b) Hmm... Do Keanu Reevese... Do Reity, do Aoiie (já jen spíš co to bylo za fámy kolem něj a Uruhy.... *nervous smile*), do Rukiho (to samý jako u Aoiie, až na to, že kolem tohoto moc fámy nejsou... spíš jen fantazie... Go, go, Reita, GO!), do Mana-sama/y (?!)(čistě z profesních důvodů... nějak prostě vědět jaký to je, bejt v jeho/její kůži...)
c) ... Do Haru.... Do bratra (čistě z osobních důvodů, které tu nechci rozebírat, páč by to bylo sakra na dlouho! c_O)

10. Na jaký hudební nástroj (nástroje) umíš hrát?
Skoro 6 let jsem hrála na příčnou flétnu, takže si dovoluji říct, že na ni umím.... Pak asi rok a půl jsem hrála amatérsky na gytáru (občas si ještě zabrnkám... x3)... A na klavír umím začátek jedný písničky, u které jsem želGacktu zapomněla jméno... Hehe... -_-"

11. Jaké výmluvy používáš nejčastěji?
"Já ne, to samo!!" "Já ne, to Boris!" "Ono se, to samo se to..."

12. Jaká hláška se ti za poslední dobu nejvíc líbila? (Popř. byla tak stupidní, že ses musela smát...)
"Jsem otrávenej jak malajskej šíp..." x3
A ještě dvě u Kameko.... (Dovolím si kopírovat...)
"Miluju věci udělej-si-sám... Bez dvojsmyslů !!!"
"PIČO (potulní impresionisté črtající obrazy)"

13. O čem jsi naposled hluboce přemýšlela?
... (Bude to znít blbě...)... Jaký by to bylo, kdybych měla za manžela někoho z Yakuzy... (Teď budu znít jako bezpáteřní psychouš...) Ale fakt bych to chtěla zažít...

14. Nejlepší/nejoblíbenější dabér?
Noriaki Sugiyama ^^ Dabuje Sasana! (Ne fakt, na Naruta se nedívám, ale jeho hlas mám ráda!)

15. Chceš, aby někdo v tomto "žetězáčku" pokračoval?
Ano, konkrétně Dai a K (Carolina? Fakt nevim, jak si teď vlastně řikáš... x3)

.....
Mno a to je asik vše. Původně těch otázek bylo 18, ale na nějaký se mi nechtělo odpovídat... (16. Tvoje motto, 17. Kdybys mohla jet s chlapcem Vietnamské národnosti do Vietnamu jela bys? Proč?) nebo jsem na ně nemohla odpovědět před 10 hodinou večerní... ^^" (18. Kdyby ses mohla převtělit v chlapce, co bys udělala jako první? Chápete je?! To tu takhle brzo nemohu publikovat... -_-')
Otázky jsem vymýšlela sama, nebo hledala na internetových zákoutích... x3

xoxo
Vaše Miu-chan!

Víte,...

15. července 2011 v 9:55 | Miu
...že fakt děsně miluju látky?
No nevim.... Tady asi ne. Ale s Dai jsme se o tom bavili...
Jedna z mých mnoha úchylek.
Dneska sem byla v Prioru... Fakt krásný látky tam měli... Ale drahý jako /doplň dle libosti/. Ale nejrači mám stejně tyl...
Jen mě na tom sere, že na tylu jsem utratilu už... no fakt hodně. Černo-tyrkysová sukně... Krátká, že by se i lepé děvy na dálnici E47 klaněli, pak bílá... a teď si šiju tyrkysovo-černo-růžovou. Pěkně, aby mi ladila k...

... že jsem se zamilovala do T-Hell Shopu?
Moje srdcová záležitost...Sukénka, aby mi ladila pěkně k příčeskům...


Budu mít modrý, tyrkysový a růžový. No víme, nejsem zrovna milovník růžové, ale jelikož mám hnědé vlasy... No prostě né každá barva jim sluší. Růžová a hnědá... Podle mě dobrá kombinace... Do tyrkysový jsem poslední dobou blázen, takže jsem si ji nemohla odepřít... A ta modrá, tu sem si vzala jen protože to je tak výrazná barva. Až mi je někdo bude objednávat příště, beru fialový, zelené a platinový blond (10).

...že brzo budu mít svátek?
Hahaha... *madman laugh* No zas tak brzo ne... Za měsíc a dva dny. Já jen, že už jsem dostala svý dárky. Ty příčesky... Mamka je zaplatila předpředevčírem, tak doufám, že přídou už dneska, když T-Hell je z Hradce...
A pak sako...

...že miluju svoje sako, které jsem dostala/dostanu k svátku?
Je uplně totálně-neskonatelně boží!
...že jsem se zamilovala do značky Poizen Industries?
Mají dokonalé úplně, ale úplně všechno!! Od náušnic (mě nejvíce dostali tydle), přes rukavice, trika (+ ještě todleto, ten kolouch je prostě boží! + ještě toto), batohy až po mikiny (+ta)
Jejich strana na Metálšopu! Ceny jsou teda dost vysoký, ale ty potisky... *Heart Collapse*

...že fakt nenávidím českou poštu?
To je téma, ve kterým bych se s kýmkoliv mohla rejpat dost dlouho. Na jednu stranu je to dobrý dopravní prostředek... Třeba když si něco objednám nemusím jezdit do kameného obchodu, popř. do místa bydliště té osoby, která mi to dodává. Nebo bych musela na nějakou akci, kde bych se s tou osobou viděla... Ale na druhou stranu ta jejich "závratná" rychlost (myšleno ironicky)... To je k zabití/umučení/doplňte dle libosti.

... že mě docela mrzí, že se nekoukám na anime?
To je na dlouhý rozebírání. Je jedno anime, který jsem viděla takřka celý (až na asi 6, nebo 7 dílu, kde byla jedna mnou nemilovaná osoba). To bylo Death Note. Chtěla jsem se dívat na Kuroshitsuji (OMG, nikdy si nezapamatuju, jak se to píše, případné chyby prosím omluvte... -_-"), ale po jedné "milé" aférce (pochopí pouze Kyoki a "Miss Dokonalá"), mě to jaksi přešlo. Hmm, nejsem otaku a asi ze mě otaku nikdy nebude. Nemám ráda pozéry, takže proč se do něčeho takovýho nutit. Kdoví, možná sem sama hroznej pozér... x3 Jak fylozofické zamyšlení.... ^^ A ještě jsem viděla Sensitivko a první díl Boku no Pico, jestli se to počítá... Hehe *Nervous smile*...

...že jsem se totálně zbláznila do blogu Kameko Ichiri?
Tato slečna je naprosto totálně dokonalá. Kdybych někdy měla vyjmenovávat své vzory, byla by mezi prvními... Je to asi tím, že ona je něco mezi oshare kei/fairy kei/decora a já zas něco mezi fairy kei a visual kei (já vim docela divná kombinace), jestli to tak mohu říct. Pro mě prostě ideální vzor a inspirace... x3 I když to je docela divný... ^^

...že miluju svoje vlasy?
Huhu, ještě před prázkama jsem se nechala trochu vostříhat, myslim, že jsem se o tom už někde zmiňovala. Fakt ráda bych vám sem dala foto, ale... .... Né, já si fakt nechci mejt vlasy. A teď vám sem fotku dát nemůžu, protože moje vlasy jsou bez umytí doslova katastrofální. Ale slibuju, že ji sem dám. Až s těma příčeskama (viz víše) a až si ty vlasy umeju... ^^"

...že se mi hrozně líbí tátova motorka?
O tátově motorce jsem se tu snad nikdy nezmiňovala. Minulý prázdniny, nebo tak nějak si koupil Hondu Shadow, krásnán černá malá motorka. Pak táta objevil někde nějakou jinou... A ta jiná, která se později stala jeho vlastnictvím byla... SUZUKI Marauder. OMG, to byl pro mě prostě největší gól! x3 Je krásná, tmavě modrá metalíza, velká a dobře se na ni sedí (juhů, jela jsem na ní už několikrát, když mě táta vez ze školy!)

...že mě docela chybí Apple?
Čas na dlouhé vysvětlování. Apple je čivava, ee...eeee... Takhle, brácha má holku a ta má tu čivavu... (c_O) Je uplně totálně-mega-super rozkošná. Ale vlezlá, ale rozkošná *Heart Collapse* ! Voni teda všichni tři (pes, brácha, jeho holka) jsou teďka v Praze, brácha tam pracuje na burze. Ale v říjnu pude do Pardubic na vejšku.
Apple se nejmenuje proto, že její majitelka má počítač od Applu, nebo protože se v příručkách píše, že čivavy mají hlavu ve tvaru jablíčka. Je to protože se tak menuje nějaká dcera někoho slavnýho (fakt nevim koho). A ještě má bílo-hnědou dlouhosrstou sestřičku Abey.


(Už je teda větší, ale prakticky vypadá skoro stejně!)

---
Konečně docela dlouhej článek po docela dlouhý době... x3 Pojala jsem ho teda trochu jinak, ale aspoň sem se vypsala, když to nemožu nikomu říct. Na iCQ nejsem a Kyoki má zaracha, kvůli bordelu v pokoji... (Její rodiče by se u mě asi po*rali! c_O)
Bye bi* xoxo
 
 

Reklama

Oblíbené blogy: