~When I see you, I have a reason to laugh.~

Listopad 2011

So, happy birthday...

22. listopadu 2011 v 19:40 | M. |  Napsal sadista život


Před rokem jsem ze zoufalosti založila blog, paralelně s pukkas.blog.cz. Dva měsíce na to jsem pukkas odložila a plně se věnovala tomuto.
Původně byl tento blog založen v 'jistém' období, z 'jistého' důvodu, ale k tomu se nerada vracím a stydím se za to (jediný, kdo si toto asi pamatuje je im.).
Pak jsem sem dávala hlavně povídky, lepší i horší, kratší i delší. (Prosila bych, kdybyjste mohli napsat do komentářů tu, která se vám líbila nejvíc, předem děkuji.)
No a potom, co jsem přestala psát, to tu nějak zpustlo. Upřímně, hrozně mě mrzí, že nepíšu. V hlavě se mě to pěkně tvoří, ale když to mám přenést na papír, už to není taková sranda. Ale pro příznivce slibuji, že se na to o vánočních prázdninách znovu juknu... Ráda bych zase psala...

So, happy birthday...
(* 22.11.2010)
xoxo, M.

neděle

13. listopadu 2011 v 15:44 | M. |  Napsal sadista život
Je po třetí, já se stále lopotím se slohem na angličtinu. Ne, nejdou mi slohy na češtinu (ono ale napište si sloh na "žil jeden král, byl starý, netěšil ho svět, netěšily ho dary" => z toho jsem jen tak btw udělala nechutně shouneňáckej příběh, lol), takže nevidím důvod, proč by mě měli jít v angličtině. S dvojkou na čtvrtletní "výzo" jsem vyvázla jen tak tak, protože jsem chyběla na většinu písemek a z čtvrtletky jsem měla za dvě. x_X
Ale čtvrtletní výzo dopadlo překvapivě dobře.... Kdybych stáhla chemii na jedna tak by to bylo parádní. Z matiky jsem měla 3+, což jakože znamená 2-, takže tak...
Škola mě nejde (až na fyziku, ta se mě vyjímečně povedla) a přemejšlím nad tím, že bych se na střední vybodla a dodělala gympl. Přece jenom jsem si na ty naše (j)elita zvykla.
Vono už totiž moc nezáleží na tom jestli jste maturovali tady, nebo támhle, protože matura teď už nic moc neznamená. Na vejšku bych asi šla do Pha na oděvku.
Tenhle tejden jsme psali "zkušební" srovnávačky. Bylo to fakt dost... divný. Z všeobecných testů udělali mix and matching ber pravidel - hlavně že vím, jak se vypočítá obsah trojúhelníku. Závan historie? Ani omylem!!
Poslední dobou mě Británie fakt baví. Škoda jen, že jsem nestihla vyfotit nehety, než se slouply...
Ruki a Aoi - jeden velký zdroj inspirace!
Yummy, yummy! Mám podobný náhrdelník jako Aoi! (hybaj do Takka, za 50kč)
Zase jsem jednou vzala do ruky fimo a začala tvořit. Již mám na kontě dinosauříky, růžovýho kostlivce (o_?), prstýnek s mašlí, růžovo-černý a duhový náramek, killer grizzlyho, britskou vlajku, kartičku s nápisem "RUKI" (ovšem ve znacích) a podobnou další havět. Jestli se ptáte... Jo baví mě to!
Bye ^^
PS: Kdyby jste měl někdo rychlý nápad na sloh na téma "fast food" tak napište (klidně v češtině!), jinak dávám pouze 100slovový (místo 150-180) a loučím se s dvojkou na výzo....
PPS: A rychle si běžte poslechnou album od DEG Dum spiro spero, pokud jste to ještě neudělali!
Oblíbené blogy: