~When I see you, I have a reason to laugh.~

Srpen 2011

Hero's comeback... ehm...

28. srpna 2011 v 19:15 | Miu |  Napsal sadista život
Hi, evrybady!
Hlásím se jen tak čistě z nudy... a taky, že prostě musim někam hodit ty svý dva (hrůzný) náčrty... Už nějakou dobu stalkuju lookbook Haru (určo znáte!) a když si to prohlíží člověk jako já, je jasné, že mne určitě něco napadne... Já zaznamenala tyto dva (vlastně tři, ale toho třetího vám sem hodím zejtra foto, chci si to vzít ven)... Tak dem na to, ne? x3 ^^

(Omluvte ty hybridní a nedodělané pandičky a toho kruha v horním rohu! + Tady máte asi představu jak píšu.... škrááábu...)

1. z leva ...
Jednoduchý, letní outfit...
Skládá se z černého saka, bílého oversize tílka s potiskem (nevim jaký, ale něco vymyslím!), bílých bloomers, černých nadkolenek/punčoch a černých bot. + bílá nebo černá květina ve vlasech a černých labutí na krku.
Co z toho mám? Sako a nadkolenky/punčochy... Hehe, směšný co?! To tílko vyřeším zítra, jdu s Kyoki do města.... U vietnamců prodávají pánská trika za 25kč, tak si ho potřebně upravím... x). Mrknu se i na látku na bloo, ale asi nebudu mít dost pěnez... x(

2. z leva ...
Trošku složitější outfit.
Skládá se opět z černého saka, tartanové skládané sukně a vesty, černého tílka, bílého roztrhaného tílka, černých punčoch a černých bot.
Mám sako, černý tílko a punčochy. Ale zítra si chci koupit modrý tartan na sukni a vestu. Teda doufám, že bude modrý, před 3mi týdny měli červený, bílý (z toho mám šaty), ale u modrýho si nejsem jistá... Ale doufám!! A to děrovaný tílko si udělám... Mělo by to vypadat asi takhle... (Foto ukradeno ze záříjového vydání Kera)
Ten kluk je prostě b-o-ž-í!! Žeru na něm naprosto všechno!!
K prvnímu outfitu bych chtěla dva drdůlky a k druhém lokny... mmm, to aby si kurva přivstala...
No zítra vám sem snad hodím ten outfit, který si chci vzít zítra do města.

Byee...
xoxo
Miu
Oblíbené blogy: