~When I see you, I have a reason to laugh.~

Because, I love you - part 1.

2. března 2011 v 22:25 | Miu |  Because, I love you

Inu, rozhodla jsem se dát sem už dnes prvý díl. Nevím, naprosto vůbec netuším, čo z toho vznikne a ani nevím, jakou skupinu do toho zamíchám dál... Asi ScReW, because tam se mi do karet hodí Byou (kupodivu toho má až moc společnýho s Reitou) a Kazuki (o tom toho moc nevím, ale zcela jistě něco vyšťourám!)... Takže asi oni... Bude to více dílné, ale rozhodně bych se chtěla vejít do 15ti dílů.
Jinač, chcu ještě upozornit, že v tom potom možná bude trochu zmatek. V tomdle dílečku ne, ale až se to bude plynule dál rozvíjet, bude se tam hodně střídat, z pohledu které osoby to bude psané... Mám v plánu Rukiho (to je tendle díl), Uruhu, Aoiie, Reitu (to ale nevím zcela jistě) a Kazukiho, nebo Byoua (to až podle toho jak se rozhodnu, ale spíš teda ten Kazuki)
Tak se pěkně vychrupejte, ať můžete ráno vesele vyhupsat do školy!
Bye... xoxo
PS: A doufám, že se Vám to bude líbit, i když vám to teda bude něco připomínat... Možná... -_-'*Z pohledu Rukiho*
"Proč zrovna on…?" vzlyknul Uruha a složil hlavu do dlaní. Chvíli tam jen stál a snažil se uklidnit. Pak se opřel zády o zeď, zavřel oči a já mohl pozorovat jen jak se mu nadzvedává hrudník. Vedle něj stál Aoi. Nervózně těkal očima z místa na místo. Nechával si prstýnek volně proklouzávat mezi ukazovákem, prostředníčkem a prsteníčkem. Nalevo od Aoiiho stál Reita. V obličeji měl bílou barvu, místy lehce našedlou, že se jen stěží dala rozeznat jeho páska od holé kůže. Díval se na mne svýma oříškově hnědýma očima. Nemohl jsem udělat nic. Zhola nic.
U okna na levou od plačícího Uruhy stál Kai. Ze všech čtyřech osob, co stály naproti mé posteli, vypadal nejlépe.
Otevřel jsem ústa a chtěl jim něco říct. Cokoliv! Bohužel, vypadlo ze mě jakési bolestivé zasípění. Cítil jsem na sobě čtyři páry smutných očí. Tak moc jsem jim chtěl říct, že budu v pořádku, že je neopustím, ale…
Kai ke mně přistoupil a chytil mě za prsty zdravé ruky. Nic neříkal. Jenom se na mě díval. Cítil jsem, že se mi do očí derou slzy.
Jedna stekla přes mou tvář a vpila se do polštáře.
Zavřel jsem oči.
Nemohl jsem se na jejich zmučené tváře už ani podívat.
"Pojď." Uslyšel jsem Aoiiho hlas. Nepatrně jsem pozvedl jedno víčko, abych viděl, na koho mluví.
Mluvil na Reitu, který vypadal, že se každou chvíli buď pozvrací, nebo omdlí. Aoi objal Reitu v pase a vyvedl ho z pokoje. Kai je následoval, takže jsem tam zůstal jen já a Uruha.
Chvíli tam jen tak postával, přešlapoval z jedné nohy na druhou a nervózně na mě civěl. Po chvíli se posadil na židli, která byla postavená vedle postele. Čelem se opřel a hřbet mojí ruky a tiše vzlykal.
Doktor mi oznámil, že ještě nějaký ten pátek nepromluvím ani slovo. Natož pak zpívat.
Až za půl roku… Sám pro sebe jsem si vzdychnul a palcem nadzvedl Uruhovu hlavu. Ten se na mě smutně zadíval a zápěstím si otřel oči, které zdobil závěj slz. "Já… už půjdu…" vykoktal ze sebe a zvedl se ze židle. "Zítra… Určitě za tebou někdo z nás přijde…" Stál ve dveřích a snažil se usmát.
Úsměv jsem mu chtěl opětoval, ale celá levá strana obličeje byla pokrytá vatovými polštářky, kvůli krvi. Jen jsem roztřeseně pozvedl prsty, abych mu naznačil, že rozumím.
Zmizel.
Zůstal jsem sám. Na JIPu. Na nemocničním lůžku.
Sám...

---
Jak... dramatické? Mě osobně se to vela líbí, takže doufám, že to aspoň nepatrně oceníte... *Chce si zvýšit ego*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dai Dai | Web | 3. března 2011 v 6:53 | Reagovat

*crying*
O.o aaaaaaa.. že se vůbec ptáš... to je naprosto neskutečně dokonalé..*-*
a můžu tě uklidnit, tvé ego se tímhle tempem bude zvyšovat opravdu hodně xD
Takže jako cuuu další díííl! ^^

2 Katana Katana | Web | 3. března 2011 v 9:49 | Reagovat

*beeeheeeeeee*
Ego si zvyšuj, čéče, to neuškodí :D
BTW... tak nějako trošililinku mi to připomíná... Nehodu... akorát že, jestli se nepletu, tam měl bourajdu ReiRei či kýho čerta se to s Rukim stalo, že má, jestli jsem pochopila, zakrvácenej obličej....

PS: Díkí za pochvalu :D

3 žencká žencká | Web | 3. března 2011 v 18:30 | Reagovat

opovaž se ho zabít!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: