~When I see you, I have a reason to laugh.~

Vrať se ke mně...

9. ledna 2011 v 10:45 | Suzuki "Takarai" Miu
Miya av
Uru av
Konečně dopsáno... xD
Pěkné počteníčko...
PS: Ten konec je setsakra odbytej, tak mě za to neukamenujte... Dík... -_-'
PPS: A celkově to je takový divný...


"Mám naprosto geniální nápad!" vykřiknul Kai, když vešel do zkušebny. V jedné ruce držel paličky a v druhé mísu s nějakým salátem. Znechuceně jsem ohrnul nos, protože až sem jsem cítil že v tom je cibule a k té já mám vyložený odpor.
"Panebože…" uchechtnul se Ruki a zabodnul vidličku do té mísy. "Tak spusť." Vybídnul ho Aoi a hodil nohy na stůl. Reita se Kaiem nijak nevzrušoval a dál si ladil svoji kytaru.
Kai tedy začal mluvit. Neměl jsem potřebu ho poslouchat, protože když měl nápad minule, dost ošklivě jsem se s ním pohádal. A pohádal jsem se taky s Miyavim, se kterým jsem tenkrát chodil, ale už jsem se s ním rozešel. Nějak nám to neklapalo.
"…no a Miyavi… jo Gackt taky…. i Yoshiki…" Jakmile jsem uslyšel 'Miyavi , naskočila mi husí kůže.
Nastalo dlouhé a nepříjemné ticho.
"Takže nějaký projekt se S.K.I.N?"
Reita přerušil ticho a odložil kytaru do stojánku. "Tys' mě neposlouchal?!" osopil se na něj Kai a vrhl na něj zlostný pohled. "Ne, proč?" Reita nasadil ten nejrejpavější tón, který uměl a nalil si kafe. Kai byl rudý jako rak, ale po chvíli se uklidnil. "Jo, projekt se S.K.I.N. Všichni od nich souhlasí, teď jen co my?"
Nechtěl jsem s nimi nic mít. Poslední dobou jsem s nikým nevycházel. Ani s Aoiim s kterým jsem běžně vycházel dobře. Jen Reita mi nevadil. Moc nemluví, na nic se neptá a když potřebuju, rád mi pomůže.
Aoi i ruki kývli. Reita pokrčil rameny a řekl, že mu to je jedno. Zbýval jsem jen já. "No?" zeptal se Kai s pozdviženým obočím. "Když to je nutný…" Protočil jsem oči a snažil se přijít na nějakou novou melodii.
"Fajn." Řekl Kai a vyčítavě se na mě a na Reitu podíval. Asi se mu naše odpovědi nezdáli dokonalé. "Jdu jim to říct." Zavrčel a vysvištěl ze dveří. Aoi a Ruki se zvedli a vyšli ven, asi si zakouřit. "Nemusíš to dělat, jestli nechceš." Řekl po chvíli ticha Reita a usmál se na mě. "Ale… Zase bych se hádal s Kaiem. A když si Miyaviho nebudu všímat…" řekl jsem a dál si vybrnkával melodii Calm Envy.
"To je sice hezký, že si Myva všímat nebudeš, ale on si tě stoprocentně všímat bude. Nemá rád prohry a to že jsi ho opustil, ho docela namíchlo." Namítnul Reita a zadíval se na mě. "Když…" Byl jsem bezradný a bylo mi do breku.
"No jak myslíš…" povzdychl si Reita a odešel z místnosti.
Natáhnul jsem se na krvavě rudý gauč a přemýšlel.
Najednou se přede mnou zjevila vysoká, štíhlá černovlasá osoba.
Polekaně jsem se posadil a rukávem si setřel slzy. Zamžoural jsem na onu osobu a ztuhl strachem.
Před mnou stál Miyavi. "Proč jsi brečel?" zeptal se a posadil se na pohovku těsně vedle mě. "Ale nic." Popotáhl jsem a odtáhl se od něj. "Uru…" zašeptal a jedním pohybem ruky si mě přehodil na klín. "Proč se ke mně nevrátíš? Bylo ti u mě dobře, ne?"
Jednou rukou mi vjel do vlasů a druhou pod triko. Měl tak ledové ruce, což mě donutilo prohnout se v zádech. "Pojď… Jdeme ke mně domů… Kai si svoje plány domluví s Gacktem, nebo Yo-chan." Zavrněl mi do ucha, které po sléze jemně zkousl. Byl jsem zcela omámený. Už dlouhou dobu se ke mně nikdo takhle nechoval. Postavil mne na nohy a tiše jsme spolu vyšli před budovu. Nastoupili jsme do jeho auta a jeli k němu domů.
Ještě než jsme došli k němu do ložnice, neměl jsem triko a Miya už si pohrával se zapínáním mých kalhot. Jemně do mě strčil a tím pádem jsem se rozvalil na jeho obrovské posteli. "Chci tě…" zavrněl mi do ucha a klekl si přes mé boky. Přitáhl jsem si ho k dlouhému polibku a převrátil se na něj, takže teď byl Miya pode mnou. Stáhl jsem mu jeho uzounké tílko a odhalil jeho vypracovaný hrudník.
Nehtem jsem provokativně přejel mezi jeho prsy až k lemu jeho kalhot. Myv mi rozepnul knoflík i zip u mých kalhot a znovu se na mě převrátil. Stáhnul mi kalhoty z boků a odhodil je někam k nohám postele. Naskytl se mu úžasný pohled na moje šněrované boxerky. Perverzně se na mě zašklebil a líbal mě přes krk, hrudník až k podbřišku. "Miya… Prosím…" zakňučel jsem. Moje i svoje boxerky stáhl a odhodil někam do neznáma. Naznačil, že teď to bude bolet. A taky že to pěkně bolelo. Chvíli setrval, abych si na 'něj' zvykl. Po chvíli to už nevydržel a začal přirážet. Nejprve pomalu a jemně, ale pak zrychli a byl i hrubší. "M-Miya…" zašeptal jsem a vyvrcholil do jeho sevřené dlaně. Myv ještě párkrát přirazil a poté vyvrcholil do mých útrob, což mě donutilo prohnout se jako luk.
"Dobrý?" zeptal se a přitáhnul si mě k sobě. Nebyl jsem schopen slova. Po dlouhé době jsem zase s Miyavim spal. Takto to vlastně celé začalo.
Jednou jsem si s Rukim a Aoiim jen tak povyrazili v baru. Tam jsme potkali Miyaviho. Tenkrát jsem se hrozně opil. Asi z důvodu, že jsem byl dlouho sám. Miya si mě pak vzal k sobě a tam se to trochu zvrtlo.
"Asi už budu muset…" usmál jsem se a začal si navlíkat boxerky a triko. "Ne… Nechtěl by jsi trochu porozmýšlet nad tím, že by jsi zůstal se mnou?" Laškově se na mě podíval a prstem mi přejel po tváři. "Miyavi… já… já…" Podíval jsem se do jeho tváře. Pramínky vlasů se mu točili kolem obličeje, ale můj pohled sklouzl k jeho uhlově černým očím. Tancovaly v nich oranžové plamínky a výslovně mě přemlouvaly, abych u něj zůstal. "Tak ne…" řekl tiše a zatvářil se jako nakopnuté štěně. "No Aoi by si určitě dal říct… Nebo takový Reita, či Ruki…" Natáčel si pramínky vlasů na prst a očividně naschvál nasadil tento tón. "Tak zaprvé. Reita a Ruki spolu něco mají, takže by jsi neukecal ani jednoho z nich… No a… Víš Miyavi ty jsi občas tak neskutečně perverzní, že… No… mohl bych to s tebou zkusit…" Miyavi se po mě vrhnul jako dravý zvíře. "Pokusím se nebýt perverzní… Ale nezaručuji…" zašklebil se na mě a políbil mě na rty. "Miluju tě." Zašeptal jsem mu do ucha a hlavu si uvelebil na jeho hrudníku. "Já tebe taky…" zašeptal a prsty mi zapletl do vlasů.
Z toho Kaiovýho nápadu se nakonec vyklubal i poživatelný projekt a rozjelo se to. (Kai byl samozřejmě hrozně happy…)
A já…? Já s Miyavim zůstal ještě hodně, hodně dlouho…
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 9. ledna 2011 v 11:17 | Reagovat

xDD Jejo x) ta ikona čo som vybrala! xDD
No a čo dodať xDD Dokonalé! Ty vieš že ja milujem iné páry x) ale náhodou sa mi aj tento zapáčil xP Vážne xDD Nenapíšeš nejaké pokračko? :D

2 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 9. ledna 2011 v 11:44 | Reagovat

AHA xP Ale aj tak to bolo zlate :3...
No na toho Rukiho a Reitu hej to myslím x) sa teším xD
Ja musím zase napísať jednorázovku na upírov...xDD

3 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 9. ledna 2011 v 11:57 | Reagovat

xD Že?! Ja ich neznášam ale na writtim to je prvá téma a musím sa trošku posnažiť xDD Ale asi tam zapojim Kamija a Hizakiho x) Či Manu! xDD Vidíš...to som sa ťa chcela opýtať xD mi poraď koho tam mám dať...?! xP

4 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 9. ledna 2011 v 12:10 | Reagovat

Kto tu má úchylku na Kamija?! Ja jednoducho neviem koho tam mám vopchať a Kamijo sa mi zdá ako stvorený na túto rolu! xDD Lebo však ja sprosté upírske deníky či čo nepozerám a nebudem tam dávať nejakých američanov...! xP Takže keďže oni majú také oblečenie x) tak sa mi zdajú taký stvorený na to xDD

5 Berry Berry | Web | 16. ledna 2011 v 17:25 | Reagovat

"U některých perverzí je předmětem sexuální touhy nenormální předmět..." no nic, to já jen tak... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: