~When I see you, I have a reason to laugh.~

Ztráta 5.díl

19. prosince 2010 v 18:40 |  Ztráta
ztráta
Pátý a zároveň poslední díl.
2810 slov... Na to, že jsem to plánovala jako jednorázovku, či drabble okolo tří set slov, jsem se docela rozšoupla... xD
No, tak vzbudilo to ohlas, za což všem co to četli převelice děkuji!!
V tom případě by Vás mohl potěšit fakt, že mám pořád rozepsadné Dejá Vu a mám tu nápad na jeden slash, spíš shounen ai, mezi Aoiim a Uruhou...
Perex
Probudilo mě cvrlikání ptáků. Zmoženě jsem otevřel oči. Dalo mi to hroznou práci, měl jsem pocit, že mi na víčkách leží obří balvany.
"Brýtro." Ozval se kdesi v hlavě hlas. Zaostřil jsem na tu osobu. Doktor? Blonďatý doktor? V Japonsku?
"Bolí tě hlava?" zeptal se. Jeho hlas mi v hlavě zněl jako gong a měl jsem pocit, že se mi rozskočí hlava.
"Zdá se, že jo." Ušklíbnul se doktor. Vypadal spíš jako učeň, nikoliv jako kvalifikovaný doktor.
Píchnul mi něco do žíly na hřbetě ruky a já znovu upadl do říše snů.
"Ruki?" vzbudil mě ženský, příjemný hlas. Otevřel jsem oči a zadíval se do tváře mladé doktorky.
Usmála se. "V pořádku? Asi se ti něco zdálo." Nechápavě jsem na ni pohlédl, ale ona si toho nevšimla. "Máš vcelku silný otřes mozku, výron v kotníku, naraženou kyčel a… rozřezanou ruku." Řekla a při posledních slovech se na mě vyčítavě podívala. Pak odešla.
Dlouhou dobu jsem tam ležel a zíral do stropu.
Pak jsem se postavil a pomalu došel ke stoličce, která stála u okna. Posadil jsem se na ni a zraněnou ruku položil do klína. Na hlavě jsem měl obvaz, asi kvůli tomu otřesu. Opřel jsem se tváří o sklo okna a díval se do západu slunce. Ta oranžová, lehce načervenalá barva mě uklidňovala.
"Ruki…?" Mé přemýšlení narušil ženský hlas, ovšem jiný než ta doktorka. Otočil jsem se za hlasem a spatřil černovlasou, drobnou ženu. Nemohl jsem si vybavit, kde jsem ji viděl.
"Jsem matka Reity a Aoie." Usmála se a podala mi ruku. Její ruku jsem stiskl, ale nesprávnou rukou. Cítil jsem jak mi od konečků prstů až po rameno projíždí tupá, omamující bolest. Ruku jsem rychle odtáhl a bolestivě zaúpěl. "Ah, omlouvám se." Řekla mi a položila ruku na rameno. "Ruki, já vím, že o tom asi nebudeš chtít mluvit, ale důvod proč si… proč si to udělal byl…" nedořekla a zadívala se do mých očí. Podle výrazu, který nasadila, jsem usoudil, že v nich spatřila smutek, bolest a hlavně strach. "… Reita… A koneckonců i Aoi…" dořekl jsem za ní a zadíval se z okna, na vzdálené hřiště u základní školy. Pobíhaly tam malé děti. Bezstarostí a utrpení. Jak jsem jim záviděl.
V nemocnici jsem strávil týden. A celou tu dobu se snažili přijít na to proč jsem to udělal. Důvod byl jasný, ale jim to asi tak jasné nepřišlo.
Nakonec to vzdali a propustili mě domů. Musel jsem však každý třetí den chodit k psychiatrovi, což bylo teda krajně mimo mé plány.
Asi dva týdny na to, co mě propustili z nemocnice, jsem se na vlastní riziko vydal k nám domů.
Dům byl pořád stejný, ale působil opuštěně. Aby ne, na dveřích visela cedule "Na prodej". Přesto jsem vzal klíče a odemknul.
Byt byl úplně vybílený, jakoby se tu uspořádal rej zlodějů.
Vkročil jsem do svého starého pokoje a málem se přizabil o krabici od bot. Otevřel jsem ji a spatřil pár mých osobních věcí, které se neodvážili vyhodit. Pousmál jsem se, vzal krabici a sešel po schodech.
Když jsem otevíral dveře, málem jsem srazil muže v obleku D&G.
"Co ty tady chceš?!" zavřeštěl na mě a chytil mě za vlasy.
"Ruki…?" vyrušil jeho počínání ženský hlas. Ten muž mě pustil a nechápavě se zadíval na… mou matku. "Moje věci…" zamumlal jsem a rozeběhl se přes trávník, pryč.
"Ruki?! Ruki!!" křičela na mě a běžela za mnou. Běžel jsem celou cestu až k Aoiimu domů. Zamknul jsem dveře a zlomeně se svezl po zdi na zem.
Z těch návrhů co započal Reita a dokončil já, se stala vele úspěšná sada a za peníze co se z toho utržilo se místo toho malého obyčejného náhrobku těch dvou, postavil majestátná černá socha anděla…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 19. prosince 2010 v 19:01 | Reagovat

xDD Jaké na konci krásne x)
A slash na UruAoi ?! Kde? :D

2 Nashii-chan Nashii-chan | Web | 19. prosince 2010 v 19:55 | Reagovat

to je krásný! ten konec.... nádhera... a na Dejá vu jsem zvědavá, páč už podle toho názvu soudim, že to bude fantastický! xD Hej a řikáš Aoi x Uru?? Nasol to sem! XDD Můj oblíbenej pairing... wrr... XD

3 Karii ウサギ Sumire Karii ウサギ Sumire | Web | 19. prosince 2010 v 21:19 | Reagovat

Panebože.....to je nádherný!....
fakt skvělý... ten konec...wow...
aaa... těšim sa na Dejá vu!...moc.. a ten slash taky...jestli to bude vše tak nádherný tak... by z toho byla úžasná kniha... xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: