~When I see you, I have a reason to laugh.~

Vánoční "GazettE" Speciál, část 2.

21. prosince 2010 v 6:27 |  Vánoční "GazettE" Speciál
vgs

No a máme tu další díl... Rozhodla jsem se, že budu přidávat ty díly, aby mě poslední díl vyšel na 24. někdy kolem páté hodiny večerní. No snad mě to výjde... xD
Jinak todleto je přednastavený, kvůli Kariince... Aby si to mohla ještě ráno přečíst a okomentovat (povinně!!)! xD
Reita zrovna snídal, když u něj doma zazvonil zvonek.
Přišel před dveře a otevřel je. Stál tam Uruha. Bílé kalhoty a sako doplňovalo černé úzké tílko. Na nose mu seděli černé brýle, ale i tak přes ně poznal, že má světle fialové líčení. "Co chceš?" zeptal se ho a změřil si ho od hlavy k patě. "Potřebuju mluvit s Aoiim." Řekl bez jakékoli intonace hlasu. "Proč myslíš, že je tu?" zeptal se Reita pohrdavě. "Myslím, že by Aoi, takový fajnšmekr, asi těžko přebýval ve 30ti stupňových mrazech…" dodal Uruha a pobaveně se na Reitu podíval. "Fajn…" zavrčel Reita a pustil ho dovnitř. "Počkej Uruho…!" chytil ho za zápěstí, aby se zastavil. "Jestli mu něco uděláš, byť jen zkřivíš vlásek, rozbiju ti hubu!!" zavrčel a ukázal na schody. "Třetí dveře v levo!" Uruha pozvedl obočí, ale včas si uvědomil, že by nebylo na místě právě teď něco říkat. Rychle vyběhl do schodů a namířil si to do onoho pokoje.
Vešel dovnitř a spatřil Aoi jak sedí na kraji postele a kouří.
"Aoi…?" zeptal se jemně a posadil se vedle něj. "Eh? Uruho!?!" vyjeknul Aoi a odtáhnul se od něj, co možná nejdál. "Nechci ti ublížit… Přišel jsem se omluvit…" řekl tiše. "Promiň… Mrzí mě to… Máš pravdu… Ve všem. Promiň…" pokračoval a zadíval se Aoiimu do očí. Lehce si ho přitáhl k sobě a políbil na čelo. Pak vstal a odcházel z místnosti. Aoi se na něj dlouho díval a nemohl uvěřit tomu, že ten "necitelný" Uruha, přišel za ním a omluvil se mu. "Uru, počkej!" vykřiknul a rozeběhl se za ním. Chytil ho v půlce chodby. Pevně ho objal v pase a přiblble se usmíval. "Ehm? Aoi…?" udivil se a jeho obětí lehce opětoval. "Nedokážu tě nenávidět… Miluju tě!" zamumlal Aoi a vnímal Uruhovo teplo. "Vrátíš se ke mně…?" zeptal se Uruha a políbil ho na rty. "Jo." Vydechl Aoi a chytil ho za ruku.
Jejich muckání vyrušil ten malý kluk - Ruki, který kolem nich rychle proběhl a zahučel do posledního pokoje. Hned za ním se vyřítil Reita. Protáhnul se kolem Uruhy a prudce zabrzdil před posledními dveřmi. "Ruki!! Ruki?!!" křičel a pěstí bušil na dveře.
"Pojď Aoi…" zašeptal Uruha a společně odešli po schodech do obýváku.
"Ruki!! Ruki, prosím otevři!! Promiň! Nemyslel jsem to tak!!" křičel. Bez odezvy. Přiložil ucho na dveře a zaposlouchal se, jestli něco neuslyší. Cokoliv.
Nic. Sklouznul k zemi a přitáhl nohy k bradě. "Doprdele…" procedil skrze zatnuté zuby. Po tvářích mu stékaly slzy a vpíjely se do pásky, co měl na nose.
Dveře se otevřely a v nich se objevil Ruki. Jelikož se Reita o ty dveře opíral svalil se pod Rukiho nohy a vyjeveně na něj zíral. Ruki se nad ním sklonil a zadíval se mu do očí. "Promiň…" špitnul Reita a chytil ho za krkem, čímž si ho převrátil na sebe. "Už se nezlobíš?" otázal se Reita a natáčel si Rukiho pramínky vlasů na prst. "Zlobím…" zavrněl mu do ucha a odtáhnul jeho ruce od svých vlasů. Reita se jedním prudkým pohybem postavil a Rukiho ze sebe shodil. "Hey!!" vyjeknul Ruki a rozplácnul se jak široký tak dlouhý na zemi. Reita se na něj zakřenil a vytáhnul ho na nohy. "Pojď, jdeme dolů… Chtěl bych ti někoho představit." "Eh?! Cože?! Ne…" vydechl Ruki a prosebně se na něj zadíval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karii Usagi Sumire Karii Usagi Sumire | Web | 21. prosince 2010 v 9:12 | Reagovat

wow...
to je sladkýý =3
úžasný...♥
nohoho zejtra bude dalšíí?...už se těšiim!! ^^
jo a etoo...mno víš...já sem jaksi po třech letech zaspala a probudila se v 7:35.. (to je tak když si člověk nedá do rádia cdčko (budík)). takže sem si to jaksi nemohla přečíst už ráno.. ale aspoň že sme teď o čj šli na pc =)

2 Kana Kaii ドモ Kana Kaii ドモ | Web | 21. prosince 2010 v 17:16 | Reagovat

Krásny dielik xDD A moje naj pairingy x)

3 Gee Gee | Web | 21. prosince 2010 v 19:56 | Reagovat

To je klásný! <3<3<3<3<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: