~When I see you, I have a reason to laugh.~

Vánoční "GazettE" Speciál, část.1

20. prosince 2010 v 17:18 |  Vánoční "GazettE" Speciál
vgs
Tak sice to původně mělo vyjít až 24., ale vono by to bylo děsně dlouhý, takže tu první díl je už dnes... Plánuji asi něco kolem 4, možná 5ti dílů... xD"Panebože to je hnus…" vydal ze sebe Uruha s plnou pusou ovesných vloček. Aoi se na něj vyčítavě podíval. Neměl tyto slova rád a ke všemu ho iritoval Uruhův chladný nezájem. Vzal si tedy bundu a odcházel z místnosti. Což se Uruhovi vůbec nelíbilo.
"Kam si myslíš, že jdeš?!" zaječel na něj a hrubě ho chytil za loket. "Uruho!! Prosím pusť mě!" Aoi se ho snažil odstrčit, ale bezúspěšně, Uruha měl po ránu větší sílu. "Pustím, tě až mi pěkně vysvětlíš co ti je!" "Běž někam!!" zavřeštěl na něj. "Jsem pro tebe jen hračka na sex! Co ta starost najednou?!" Uruha ho při těch slovech pustil a nechápavě se na něj zadíval. Aoi se neodvážil podívat se do jeho očí, protože měl strach z toho, že kdyby uviděl jeho uhlově černé oči, rozbrečel by se a nedokázal by odejít.
Přesto se do jeho očí zadíval. "Nikdy jsi mě nemiloval… ty svině!!" zašeptal a vyběhl do chladného, dvaadvacátého prosincového rána.
Přecházel přes hlavní bulváry, ale bylo mu chladno. Vyšel z domu jen s plátěnými botami a lehkou bundou. Napadlo ho, kam by mohl jít, ale nechtěl být otravný. Ale i tak ho nohy zanesly před luxusní vilu, jeho přátel. Chtě nechtě zazvonil. Po chvíli se dveře otevřely a v nich se objevila osoba, stejně vysoká jako on a s páskou přes nos. "Konnichiwa Aoi. Co ty tady… tak na lehko?" zeptal se ho Reita. "No, víš…" Aoi se trochu zaseknul, nechtěl ho s tím obtěžovat. "Víš co, pojď dovnitř, vypadáš promrzle." Řekl mu a vtáhnul ho do vyhřátého domu. "Děkuju…" zakňučel Aoi, sklonil hlavu a zkoumal šíleně nezajímavou dlažbu. "Nemáš zač. Pojď." Vybídl ho Reita a odvedl ho do rudě vymalované místnosti a velkým krbem. Posadil ho na gauč, přehodil přes něj deku a posadil se vedle něj. "Tak co se stalo?" zeptal se. "No trochu jsem se nepohodl s Uruhou… Trochu víc. V afektu jsem odešel a…" "A?" "A… něco mu řekl…" "Co jsi mu řekl?" vyzvídal Reita. "No, že… že mě nikdy nemiloval a že je… svině…" dořekl Aoi a složil hlavu do dlaní. "Ou… To se mu zcela jistě nemohlo líbit… Kruci…" zaklel. "To ne…" uchechtnul se a z kapsy vytáhl cigaretu. "Můžu si zapálit?" zahuhlal a začal po kapsách hledat zapalovač. Reita šáhnul do hromady novin na konferenčním stolku a vytáhl Zippo zapalovač. Chtěl Aoiimu zapálit, ale jeho rty se tak třásly, že to byl nadmíru obtížný úkol. Nakonec ji však zapálil a Aoi silně popotáhnul z cigarety. "Hele, nech Uruhu, ať se mu to rozleží v hlavě. Podle mě na "tom" něco bude. U mě můžeš zůstat, jak dlouho budeš chtít, to víš." Řekl a poplácal ho po rameni. "Cože? Ne, to nemůžu!" protestoval Aoi. "Ale prosimtě, proč bys nemohl?" udivil se Reita a vytáhl ho na nohy. "Hmm… Fajn, tak… díky… Pořád ho tady máš?" zeptal se Aoi a zašklebil se na něj. "Koho tady mám?!" vyděsil se Reita a nechápavě se na něj zadíval. "No tu ště- ehm, toho malého klučinu, jaks' ho vytáhnul z bordelu…" řekl Aoi a zakousl se do rtu, protože si uvědomil, že na tohle by mohl Reita reagovat velmi necitelně. "Jo, aha… Jo, Ruki tady pořád je… A myslím, že tu ještě hodně dlouho zůstane…" řekl a zadíval se na schody, jakoby čekal, až z nich někdo sejde dolů. "Jo, Ruki! Promiň, zapomněl jsem, jak se jmenuje." Začervenal se Aoi a sklonil hlavu. Reita se usmál. "Předpokládám, že se budeš chtít trochu prospat, co?" zeptal se a trochu poodešel od pohovky. "Jo, jestli bych mohl…" "Fajn, třetí dveře na levo, je hostinský pokoj." "Díky." Řekl Aoi a vycupital nahoru po schodech.
Vešel do bílo černě vymalovaného pokoje s obří postelí, postahoval ze sebe všechno oblečení a usnul jako beránek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karii ウサギ Sumire Karii ウサギ Sumire | Web | 20. prosince 2010 v 17:28 | Reagovat

dalšííí, dalšíí O_o
dokonaléé...vypadá to velice slibně ^^....
další kapitola knihy xD

2 Nashii-chan Nashii-chan | Web | 20. prosince 2010 v 19:06 | Reagovat

Koukám, že tam má Reita azil... XD Úžasný! Prej jako beránek... XD (beee! XD) a kurňa Uruho ty.... e-e-e... nic.... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: