~When I see you, I have a reason to laugh.~

Nehoda, část 3.

28. prosince 2010 v 19:17 | Suzuki Miu |  Nehoda
nehoda
Nějak ve směs nemám co dodat... Jen asi to, že to je tak trochu díl bez nějakýho pořádnýho děje a asi to nepatří mezi moje "mistrovská díla". (>.<)Kupodivu mi otevřel Kazuki. "Konnichiwa Ruki. Co potřebuješ?" otázal se a usmál se na mě. "Potřeboval bych mluvit s Byouem." Odvětil jsem a sundal si slunečný brýle. "Fajn, pojď dál." Usmál se a pustil mě dovnitř. "Kazuki!! Kdo to je?!" Uslyšel jsem hlas Byoua, vycházející z nějakého pokoje. V jeho hlase byla slyšet kořalka a hodně cigaret. "Ty dveře úplně vzadu." Řekl mi Kazuki a popostrčil mě do chodby.
Na konci chodby byly černé a vlastně dost obyčejné. Zatlačil jsem do nich a ony se s hlasitým zaskřípáním otevřely.
Uviděl jsem Byoua, jak se rozvaluje na křesle a mezi prsty svírá nedopalek cigarety. "Co chceš?!" vyštěknul na mě a postavil se. Trochu jsem se ho zaleknul. Vypadal trochu jako strašák. Měl dost zašpiněné oblečení a kruhy pod očima, což na jeho image strašáka ještě dost zapůsobilo.
"Reita by tě chtěl vidět." Odpověděl jsem mu a snažil se zůstat klidný. "Aha… A to ti můj drahoušek neřeknul, že sme se rozešli?" zeptal se a zapálil si další cigaretu, přičemž nedopalek té staré odhodil do popelníku. Dost mě to zaskočilo, ale i přesto jsem mu dál odporoval. "Aha… Ale i tak by jsi za ním mohl zajít, ne?" "No tak to nemohl! Rozešel se se mnou a já vážně nestojím o to, vidět ho!!" vyjel na mě a chytil mě pod krkem. Takové chování jsem si nenechal líbit a vlepil mu facku. Byou mě pustil a poodešel o pár kroků dozadu. "Idiote!" zavrčel jsem na něj a opustil místnost. Beze slov jsem prošel kolem Kazukiho a namířil si to k autu.
Bylo už dost pozdě, takže jsem nejel do nemocnice, Reitovi oznámit, že Byou je idiot a sobec, ale namířil si to k sobě domů.
Když jsem přijel domů, hned jsem vzal telefon a zavolal Uruhovi, Kaiovi a Aoiimu, že Reita se už probral.
Uruha i Kai na tuto zprávu reagovali velmi pozitivně. Aoiimu jsem se zprvu nemohl dovolat, ale když jsem to zkoušel už asi počtvrté, tak mi to vzal.
"Konnichiwa…" pozdravil mě. "Co potřebuješ v tuto nelidskou dobu?" zeptal se a hlasitě zívnul. "Je osm hodin, to zase tak nelidská hodina není… Mám pro tebe dvě zprávy a jednu otázku. Co chceš slyšet jako první?" "Hm… Tu otázku…" "Fajn… Takže, kde mám auto?!" vyštěknul jsem na něj. "Už třetí týden jezdím v tom Kaiovým! A k tomu se vztahuje i jedna ta zpráva. Uruha by tě chtěl vidět, je bez tebe dost sklíčený." Nastalo dlouhé ticho. "A ta druhá zpráva?" "Předpokládám, že víš co se tady děje? To s Reitou a tak…" řekl jsem a z nervozity jsem začal kopat špičkou boty do země. "Jo, vím Reitův stav se nějak změnil?" zeptal se a v jeho hlase se začala značit nervozita. "Jo." Odvětil jsem a ze sluchátka jsem uslyšel Aoiiho zaleknutí. "Dneska se probral." "Panebože Ruki, víš jak jsi mě vyděsil?!" vyjeknul a slyšel jsem jak nastartoval auto. "Ok, tak já se teda vracím, ale Uruhovi nic neříkej." "Fajn, měj se a nikde mě to auto nenabourej!" řekl jsem a zavěsil.
Sedl jsem si do křesla a přemýšlel. Dost mě udivil Byou. Věděl jsem, že je temperamentní, ale to jak po mě vyjel, mě překvapilo. Kdybych mu nevlepil tu facku, asi by mě i uškrtil. Měl jsem z něj docela strach.
Když se Reita s Byouem rozešel, předpokládal jsem, že teď je Reita nezadaný. Což by znamenalo, že u něj mám teď šanci. Ale představa, že já teď chodím s Reitou by se Byouovi nemusela vůbec líbit.
Bylo něco kolem dvanácté hodiny večer a z toho všeho zmatku jsem byl docela unavený. S myšlenkami na Reitu jsem na konec usnul…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nashii-chan Nashii-chan | Web | 28. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

prej bez děje! dovol abych se zasmála: ha ha ha... Naprosto perfektní! XD Občas se ti tam třeba opakujou slova, ale to je detail... heleď nevim proč, ale věta: "Kde mám auto?" mě rozesmála... (nevšímej si toho! dneska mi totálně hrabe... šly jsme s mámou ven a já se rozeběhla a po hlavě skočila do sněhu... praktikovala jsem to asi 4krát a pak jsem tam tůstala ležet a předstírala mrtvolu... probral mě až zkoumavej pohled naší Geily, kdy váhala, co má udělat - jakoby měla něco udělat XD..)

2 Karii Usagi Sumire Karii Usagi Sumire | Web | 29. prosince 2010 v 11:08 | Reagovat

Bez děje?!.. to si děláš srandu že?... šák je to zajímavý..a mohlo by se tam stát něco eště zajímavějšího...mm... táák nežvaň že to nemá děj! xD... je to skvělý..!

3 Kaa-Ya Kaa-Ya | Web | 30. prosince 2010 v 11:08 | Reagovat

Kníííík! Rychle další! HNED! xDD
Co se Rukiho auta týče... no jo, mistr vokalista a jeho deset pokusů udělat řidičák :D

Z "Jak napsat dobrý yaoi sex" se mi dle toho, jakou mám momentálně náladu chce buď zvracet, nebo se neuvěřitelně tlemit.

Co se týče toho, že ReiRei je papoušek... tak z mojí hlavy to není, to musím otevřeně přiznat. Pochází to z jistý parodie na BestIAR, která letošním srpnem ukončila činnost. Ale tak uznej, že ReiRei na některejch fotkách skutečně vypadá jako papoušek, jak má rozježený vlasy a s tím nosebandem vypadá jak kdyby měl ten nos špičatej....

Jinak ti samozřejmě musím poděkovat za pochvalu článku o Bestyjkách.

A za pochvalu nápadu na tu "hit"parádu. Popravdě, na ten nápad mě přivedla ségra, když na svým starým blogu něco podobnýho pořádala každej tejden :D

Ten odpor k amíkům... v tomhletom mám svůj (ne)vkus docela vyhrazenej. Adam Lambert, Katy Perry, různý ty "árenbí" muzikeři etc. ale třeba takový Green Day teda totálně nemůžu vystát, totéž platí pro ty podivný Disneyovský, mírně přiteplený pop-hvězdičky. (Něco se Gacktovi neupře, narozdíl od NICH se vypracoval sám.)

Co se týče Safri Dua, tak ty jsou z austrálie, což s Amerikou nic moc společnýho nemá.... xD (A ten koncert byl FAKT DOBREJ, to se jim taky nezapře.)

Oops. Nějak jsem se rozepsala, tak báj báj...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Oblíbené blogy: